Hizmetler

 • PERİYODİK KORUYUCU BAKIM & ONARIM

  Müşterilerimizin işletmelerine kurduğumuz donanımların garanti süresi içinde ya da dışında, gerekli koruyucu bakım çalışmaları KIVILCIM BİLİŞİM tarafından sürdürülür. Garanti sonrası bakım çalışmaları özel bir sözleşme ile tanımlanan işlevler çerçevesinde KIVILCIM BİLİŞİM tarafından sağlanır.
 • HIZLI SERVİS & YERİNDE ONARIM

  Donanım - yazılım ürünlerinin arızaları, KIVILCIM BİLİŞİM firması teknik servis elemanlarınca hızla müşteri adresinde giderilerek sistemlerin aksamadan çalışması sağlanır. Faaliyetlerin aksamaması amacıyla gerekli durumlarda müşterilerimize geçici olarak bir başka donanım verilerek süreçlerin eksiksiz devam etmesi sağlanmaktadır.
 • YERİNDE KURULUM

  KIVILCIM BİLİŞİM tarafından yapılan proje ve ürün satışlarında, satış öncesinde müşteri yerinde yapılacak demo, pilot kuruluş vb. çalışmaların organizasyonu Satış ve KIVILCIM BİLİŞİM çözüm ortaklarının birlikte oluşturduğu takım tarafından yapılır.
 • ÇÖZÜM ODAKLI PROJELENDİRME

  OT/VT projelerinin müşterilerimiz kanadındaki gerekli saha incelemeleri ve test çalışmaları KIVILCIM BİLİŞİM tarafından yerine getirilir. Özellikle Radyo Frekanslı (RF) iletişim sistemlerinin kurulmasından önce yapılan bu çalışmalarla saha içerisinde kurulacak antenlerin en uygun iletişim sağlayacak biçimde belirlenmesini ve konumlandırılmasını amaçlayan bu tip çalışmalar, kurulacak sistemin ekonomik ve kullanışlı olmasını hedefler.